تماس تلفنی پیام در تلگرام

درباره ما


 qcb ایتالیا (QUALITY CERTIFICATION BUREAU ITALIA s.r.l

یک شرکت مستقل صدور گواهینامه ی سیستم در عرصه بین المللی، در بخش های مختلف خدماتی و صنعتی می باشد. 


ما در شرکت  qcb italiaاستانداردهای بین المللی ISO را توسعه و بسط می دهیم.

سازمان ایزو اسنادی را ایجاد می کند که الزامات، مشخصات، رهنمودها یا ویژگی هایی را فراهم می کند که می تواند به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که مواد، محصولات، فرایندها و خدمات مناسب آنها است.

 

مزایای واقعی و قابل اندازه گیری تقریبا در هر بخش  با استفاه از استانداردهای سازمان ایزو به دست می آید که در این راه ما  اطمینان از کیفیتی را که انتظار داریم حاصل کنیم را بررسی می نمایم.


 اعتبار بخشی:


گواهینامه های صادر شده از شرکت qcb  توسط سازمان ACCREDIA  ایتالیا (Italian Accreditation System)  اعتباردهی می گردد که این امر سبب افزایش اعتماد و اعتبار خدمات این شرکت شده است.

همچنین این فعالیت ها توسط مرجع اعتباربخشی جهانی IAF  (International Accreditation Forum ) مدیریت می شود. 


مرکز ملی تایید صلاحیت ایران( NACI )

 

شرکت Q.C.B ITALIA  در ایران در سال 1396 در فهرست شرکت های مورد تایید سازمان استاندارد ایران در زمینه ممیزی و صدور گواهینامه های سیستمی قرار گرفت.

 

مرکز ملی تایید صلاحیت ایران نظر به ضرورت تعاملات بين المللي و حفظ منافع جمهوري اسلامي ايران در عرصه رقابت هاي تجاري- بازرگاني در سطح ملي و بين المللي، دولت جمهوري اسلامي ايران به موجب مصوبات نود و دومين و نود و سومين اجلاس شوراي عالي استاندارد در سال هاي 1374 و 1375 مسئوليت ارزيابي و تائيد صلاحيت نهادهاي ارزيابي انطباق را به موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران واگذار نمود که متعاقب آن با تشخيص نياز به ايجاد يک نظام مستقل و بي طرف براي ارائه خدمات تائيد صلاحيت ، نظام تائيد صلاحيت ايران Iran Accreditation System(IAS) در سال 1375 تاسيس گرديد.


شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران


در تابستان سال 1397 در طی ممیزی صورت گرفته از توانایی ها و تجارب شرکت Q.C.B. ITALIA توسط واحد منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ،  شرکت Q.C.B  در لیست شرکت های برگزیده این شرکت اضافه گردید.

زمینه همکاری برگزاری دوره های آموزشی تخصصیعضویت در اتاق بازرگانی صنایع ، معادن و کشاورزی تهران

 

شرکت Q.C.B ITALIA  در ایران در سال 1396 به عضویت اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان تهران در آمد.

 

این نهاد مدرن اقتصادی توسط حاج محمد حسین امین الضرب بنیان گذاری شد و تا سال 1305 نیز با همین نام به کار ادامه می‌داد. در 16 مهرماه همین سال، این نهاد به«اتاق تجارت تهران» تغییر نام داد و برای اولین بار در فهرست تشکل های، وزارت بازرگانی به ثبت رسید.در این دوره حاج امین اصفهانی ریاست  اتاق تجارت تهران را برعهده داشت و حاج میرزا ابوطالب اسلامیه، میرزا عبدالحسین نیکپور، فقیه التجار، آقا میرزا علی محلوجی و آقا شیخ حسین حریری هیات نمایندگان آن را تشکیل دادند. تا سال 1311 ریاست اتاق همچنان برعهده حاج امین اصفهانی بود. در انتخابات بعدی اتاق، حاج حسین مهدوی ریاست اتاق را به عهده گرفت. اما حضور حاج حسین مهدوی یکسال بیشتر دوام نداشت و سپس عبدالحسین نیکپور از سال 1313 تا سال 1335 به ریاست اتاق تجار انتخاب شد. در دوران ریاست نیکپور، اتاق تجار بار دیگر نام خود را تغییر داد و براساس عرف بین المللی، عنوان «اتاق بازرگانی» برای آن انتخاب شد.

.

عضو اتاق بازرگانی ایران - ایتالیا


     شرکت qcb در ایران در سال 1393 موفق به عضویت در اتاق بازرگانی ایران - ایتالیا گردید.

ايتاليا از جمله کشورهای پيشتاز اروپای غربی است که همواره در صحنه های اقتصادی و فرهنگی ايران حضور فعال داشته و در طول 20 سال گذشته علی رغم مسائل و مشکلات داخلی و جنگ تحميلی، همواره رابطه تجاری و اقتصادی خود را با ايران حفظ نموده است و با مشارکت در بسياری از پروژه های صنعتی خلا حاصل از تحريم ها را تا اندازه ای پر کرده است و در سالهای اخير با گسترش همکاری های اقتصادی مناسبتر از پيش در روابط تجاری دو کشور بوجود آمده است بطوريکه ايتاليا اينک بزرگترين شريک تجاری ايران در اروپا محسوب می شود


عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران


عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران در سال 94 از جمله سایر همکاری های این مجموعه با انجمن ها و نهادهای عامی می باشد.

انجمن صنفی مشاوران مدیریت ایران در قالب یک تشکیلات با ماهیت حرفه‌ای و یک نهاد فراگیر غیردولتی با تعیین اهداف عالیه خود در سال 1377 تشکیل و اعضای آن همواره تلاش می‏نمایند با پیگیری مصرانه خط مشی‌های کارساز و چاره‌ ساز گام‌های هرچه استوارتر را با حفظ انسجام و مشارکت یک دیگر در جهت اعتلای درست فرهنگ مشاوره در کشور، همسویی و تلاش عملی در رسیدن به توسعه پایدار و خلاصه نیل به آرمان‌های مقدس ملی و میهنی بر دارند.


کانون ایمنی و بهداشت استان تهران


این شرکت پس از تنظیم تفاهم نامه با کانون ایمنی و بهداشت استان تهران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی رایگان برای اعضا انجمن های صنفی نموده است. شایان ذکر می باشد این شرکت در زمستان 1393 به عضویت افتخاری کانون مسئولین ایمنی و بهداشت استان تهران در آمد.

زمینه همکاری برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و صدور گواهینامه های آموزشی

دسترسي سريع

برخي از مشتريان ما


اعتبارنامه / مشارکت

telegram

پشتیبانی تلگرام