تماس تلفنی پیام در تلگرام

سازمان


 

 qcb ایتالیا (QUALITY CERTIFICATION BUREAU ITALIA s.r.l) 


شرکت QCB یکی از معتبرترین سازمان های گواهی دهنده بوده که نمایندگی آن در  ایران و خاور میانه در سال 1392 شروع به فعالیت نموده است.

QCB  یکی از بزرگترین سازمان های گواهی کننده ای می باشد که مستقیما تحت پوشش Accredia اعتبار دهی شده است و با توجه به اینکه عملکرد این شرکت تحت نظارت IAF  می باشد لذا اعتبار گواهینامه های صادر شده از بالاترین میزان اعتبار در سطح دنیا برخودار می باشد.

این شرکت رسالت خود را همراهی سازمان ها تا رسیدن به معیارها و استانداردهای جهانی می داند و تلاش می نماید از این طریق ارزش افزوده ای برای مشتریان و تمامی طرف های ذینفع ایجاد نماید. 
    اعتبار بخشی:


گواهینامه های صادر شده از شرکت qcb  توسط سازمان ACCREDIA  ایتالیا (Italian Accreditation System)  اعتباردهی می گردد که این امر سبب افزایش اعتماد و اعتبار خدمات این شرکت شده است.

همچنین این فعالیت ها توسط مرجع اعتباربخشی جهانی IAF  (International Accreditation Forum ) مدیریت می شود. 


عضو اتاق بازرگانی ایران - ایتالیا


     شرکت qcb در ایران در سال 1393 موفق به عضویت در اتاق بازرگانی ایران - ایتالیا گردید.

ايتاليا از جمله کشورهای پيشتاز اروپای غربی است که همواره در صحنه های اقتصادی و فرهنگی ايران حضور فعال داشته و در طول 20 سال گذشته علی رغم مسائل و مشکلات داخلی و جنگ تحميلی، همواره رابطه تجاری و اقتصادی خود را با ايران حفظ نموده است و با مشارکت در بسياری از پروژه های صنعتی خلا حاصل از تحريم ها را تا اندازه ای پر کرده است و در سالهای اخير با گسترش همکاری های اقتصادی مناسبتر از پيش در روابط تجاری دو کشور بوجود آمده است بطوريکه ايتاليا اينک بزرگترين شريک تجاری ايران در اروپا محسوب می شود


عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران


عضویت در انجمن مشاوران مدیریت ایران در سال 94 از جمله سایر همکاری های این مجموعه با انجمن ها و نهادهای عامی می باشد.

انجمن صنفی مشاوران مدیریت ایران در قالب یک تشکیلات با ماهیت حرفه‌ای و یک نهاد فراگیر غیردولتی با تعیین اهداف عالیه خود در سال 1377 تشکیل و اعضای آن همواره تلاش می‏نمایند با پیگیری مصرانه خط مشی‌های کارساز و چاره‌ ساز گام‌های هرچه استوارتر را با حفظ انسجام و مشارکت یک دیگر در جهت اعتلای درست فرهنگ مشاوره در کشور، همسویی و تلاش عملی در رسیدن به توسعه پایدار و خلاصه نیل به آرمان‌های مقدس ملی و میهنی بر دارند.


کانون ایمنی و بهداشت استان تهران


این شرکت پس از تنظیم تفاهم نامه با کانون ایمنی و بهداشت استان تهران اقدام به برگزاری دوره های آموزشی رایگان برای اعضا انجمن های صنفی نموده است. شایان ذکر می باشد این شرکت در زمستان 1393 به عضویت افتخاری کانون مسئولین ایمنی و بهداشت استان تهران در آمد.
دسترسي سريع

برخي از مشتريان ما


اعتبارنامه / مشارکت

telegram

پشتیبانی تلگرام