تماس تلفنی پیام در تلگرام

دعوت به همکاریدعوت به همکارییکی از توانمندی های شرکت Q.C.B ITALIA  ارائه خدمات ممیزی و صدور گواهینامه و همچنین برگزاری دوره های آموزشی با هزینه مناسب و کیفیت و اعتبار بالا و جهانی می باشد

بدینوسیله از تمامی مدرسان و اساتید و همکارانی که در زمینه های مختلف آموزشی در رشته های صنایع ، مدیریت صنعتی ، گردشگری و  هتل داری، محیط زیست ، IT  و سیستم های امنیتی و همچنین  سایر دوره های آموزشی، مهارت، تجربه و مدارک مرتبط را دارند دعوت به همکاری نمایم.با ما تماس بگیرید منتظر شنیدن و بررسی پیشنهادات شما هستیم. همچنین میتوانید رزومه یا پیشنهادات خود را به آدرس اینترنتی  info@qcbco.ir  ارسال نمایید. در اولین فرصت با شما تماس می گیریم.

 

چنانچه مایل هستید  بعنوان همکار شرکت QCB ITALIA در دفاتر سراسر جهان با ما همکاری داشته باشید ، میتوانید به با ما تماس حاصل بفرمایید.

 دقت بفرمایید همکاری با شرکت QCB ITALIA به سه روش میسر می باشد.  

راه اول این است که شما به عنوان همکار ، مشتریان را به ما معرفی می فرمایید ،  و سپس همکاران دفتر مرکزی مشاوره های لازم را جهت رسیدن مشتری به نقطه ی مطلوب  ارائه می نمایید . در این راستا شما درصدی را بابت معرفی مشتری دریافت می نمایید. 

 راه دوم این است که شما با شرکت ما بعنوان دفتر همکار وارد ارتباط حقوقی و تجاری می شوید. برای این کار می بایست مدارک حقیقی و حقوقی لازم به شرکت

ارائه گردد . در صورت تایید صلاحیت می توانید به طور رسمی با ما قرارداد همکاری امضاء بفرمایید.


        راه سوم به اینصورت است که شما میخواهید در چهارچوب دفتر مرکزی ما فعالیت نمایید. در اینصورت شما پس از کسب آزمون های مختلف شرکت به  عنوان  سرممیز- ممیز و یا مدرس مشغول به فعالیت خواهید شد.


جهت اطلاع از چگونگی همکاری با ما و کسب جزئیات بیشتر در باب همکاری و انواع آن ، می توانید با شماره تماس شرکت QCB ITALIAدر ایران که در قسمت ارتباط با ما در همین وبسایت آمده است تماس حاصل بفرمایید. 


مطمئن باشید ما به درخواست های شما توجه میکنیم و بسیار فوری پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. E mail:info@qcbco.ir 

Tel:+ 98 21 8877 4734 - 8877 2676

Fax: + 98 21 8977 9151


گواهینامه های بین المللی ایزو

CB های مورد تایید اداره استاندارد 

اخذ نشان استاندارد ملی ایران

شرکت های صادر کننده گواهینامه ایزو

مراحل اخذ گواهینامه ایزو

دسترسي سريع

برخي از مشتريان ما


اعتبارنامه / مشارکت

telegram

پشتیبانی تلگرام