هزینه ایزو 9001

 هزینه ایزو 9001

برای بسیاری از مدیران در سازمان ها اطلاع از هزینه  ایزو  به منظور تصمیم گیری ، بسیار مهم می باشد. به نظر می رسد با شرایط اقتصاد فعلی ، کم کردن هزینه های اضافی، راهکاری برای بقای سازمان باشد.

برای مدیرانی که از فواید پیاده سازی این استانداردهای بین المللی آگاهی ندارند ، اولین قدم حذف هزینه های مرتبط با استانداردهای بین المللی ایزو می باشد. 

بسیاری از مدیران بر این باورند که در کوتاه مدت باید به نتایج قابل توجهی دست یابند و مسلما این ایده با ساختار این استانداردها همخوانی ندارد. اولین موضوع در هنگام برآورد هزینه ایزو دانستن این موضوع است که این استانداردها در دراز مدت بهره وری سازمان شما را بالا برده و تاثیرات خود را نشان می دهند

ISO 9001 چیست؟

ISO 9001 استاندارد سیستم مدیریتی شناخته شده بین المللی است که می تواند ضمن ارائه محصولات و خدمات شما ، اطمینان حاصل کند که شرکت شما پاسخگوی نیازهای مشتریان و ذینفعان باشد. این تضمین از سطح بالایی از کیفیت و خدمات مشتری به طور مداوم ارائه می دهد. همچنین می تواند در طولانی مدت از طریق بهبود کلی ، در پس انداز پول بیزنس شما صرفه جویی کند ، و به پیشرفت تجارت شما کمک می کند.

 

 هزینه ایزو 9001

اگر به صدور گواهینامه ISO 9001 فکر می کنید ، برخی از مهمترین فاکتورهای مؤثر بر هزینه در نظر گرفته شده عبارتند از:

صنعت شما و پیچیدگی صدور گواهینامه
تعداد سایت ها و واحدهای موردعلاقه شما
آنچه بیزنس شما در هر سایت انجام می دهد
تعداد کارمندان شما در سراسر سازمان

این فرآیند ممیزی است که بخش عمده ای از هزینه ها را تشکیل می دهد ، بنابراین هرچه سازمان شما بزرگتر باشد و فعالیت شما پیچیده تر باشد ، قیمت کلی بالاتر می رود. برعکس ، اگر شما یک شرکت کوچک و چالاک با یک محصول واحد کاملاً تعریف شده دارید ، انتظار دارید که مجوز مقرون به صرفه ای کسب کنید.

می توانید با جستجوی پشتیبانی و راهنمایی موجود در وب سایت www.qcbco.ir و درگاه جستجوی صدور گواهینامه ، جستجوی خود را برای صدور گواهینامه کم هزینه ISO 9001 آغاز کنید.

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها با موفقیت و بدون هیچ گونه دانش و تجربه قبلی از استاندارد می توانند ISO 9001 را پیاده سازی کنند. ولی در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داته باشید می توانید با دفتر ما تماس بگیرید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه به شما معرفی شود.

ایزو 9001 در ابتدا با سادگی در ذهن طراحی شده است تا اجرای مشتری ها و شرکت ها به تنهایی یا با حمایت سازمانهای مشاوره آسان شود. با این حال ، مهم است که منابع و برنامه مدیریت خود را بررسی کنید تا از منابع موجود ، به ویژه زمان اجرای استاندارد ، اطمینان حاصل کنید.

ISO 9001 – مراحل بعدی هزینه ایزو 9001

آیا می خواهید بدانید که ایزو 9001 برای اجرای تجارت شما چقدر می تواند هزینه داشته باشد؟

کارشناسان ما می تواند با توجه به سرمایه گذاری زمان و هزینه ای که می توانید انتظار داشته باشید ، از طریق کل مراحل ، با شما صحبت کند. ایزو 9001 یک تعهد است ، اما این یک تعهد است که می تواند در درازمدت بازدهی داشته باشد و از ادامه رشد تجارت شما پشتیبانی کند.