امکان ممیزی و صدور آنلاین گواهینامه ایزو ISO فراهم گردید. شرایط موجود در جهان و انتشار ویروس کرونا موجب شده است که تمامی کارشناسان امر پزشکی بهترین و موثرترین راه کنترل این بیماری را حفظ فاصله و رعایت نکات بهداشت فردی عنوان نمایند.

 

 

در این راستا شرکت Q.C.B ITALIA با حفظ دستورالعمل های سازمانی و رعایت قوانین ممیزی هم راستا با پروتکل های بهداشتی اقدام به ممیزی و صدور  آنلاین گواهینامه ایزو  ISO برای سازمان ها نموده و شرایطی را فراهم نموده که بتوان با کمک سر ممیزان خبره این امر صورت پذیرد.

 

مراحل انجام ممیزی به صورت دقیق و جامع با تغییر در شیوه های ممیزی سنتی ( ممیزی در محل) توسط کارشناسان این  مجموعه صورت خواهد پذیرفت و این اطمینان به سازمان ها  و کارکنان داده می شود که از خطرات انتشار ویروس کرونا محافظت شده و در عین حال از استراتژی های نوین مربوط به دوران کرونا و پسا کرونا آگاهی و دانش لازم را کسب نمایند.

 

 

بی شک تداوم شرایط موجود ، زیان های اقتصادی جبران ناپذیری را رقم خواهد زد و می بایست این تهدید بزرگ را با تدوین استراتژی های نوین به یک فرصت طلایی تبدیل کرد تا در دوران پساکرونا با یک جهش بزرگ اقتصادی جبران مافات نمود.

 

 

وقت آن رسیده است که شیوه های قدیمی و منسوخ را کنار گذاشته و جهت حفظ و ارتقا منافع سازمان اقدامات جدیدی را رقم بزنیم.بی شک آینده از آن شرکت هایی هست که ازغفلت موجود سازمان ها در این دوران استفاده کرده و گام های اساسی را در جهت تغییر و به روزآوری سازمان خود انجام دهند.

 

 

جهت راهنمایی های صدور آنلاین گواهینامه ایزو ISO با ما در ارتباط باشید.