رفتن به محتوا

اخذ نمایندگی ایزو

خانه » وبلاگ » اخذ نمایندگی ایزو
ایزو

اخذ نمایندگی ایزو

شرکت Q.CB ITALIA در تهران آمادگی اعطای نمایندگی و عقد تفاهم نامه با شرکت های معتبر و مستقل در استان ها را دارد.در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی ایزو دارید ، این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

امروزه ما شاهد رشد در صدور گواهینامه و مدارک ارائه شده توسط CB ها هستیم. بسته به صنعت، بسیاری از سازمان ها برنامه های دریافت گواهینامه را طراحی می کنند تا تمایزی را که می خواهند نسبت به سطح بالاتری از پیشرفت های حرفه ای را داشته باشند، به دست آورند و یا برای تایید سطح معینی از تخصص، گواهینامه دریافت نمایند

اخذ نمایندگی ایزو

صدور گواهینامه ایزو یک هدف بلندپروازانه است و ممکن است برای مشتریان شما ضروری باشد که چرا باید گواهینامه ایزو دریافت نمایند

1. بپرسید که چرا ؟

کارکنان سازمانی که قصد گرفتن گواهینامه ایزو را دارد ،در حال حاضر دارای افراد حرفه ای در زمینه خود هستند؟ قبل از اینکه یک برنامه را در نظر بگیرید این سوالات را در نظر داشته باشید: آیا آنها به یک مدرک تحصیلی پیشرفته یا سطح تحصیلات عالی نیاز دارند تا شرایط مورد نیاز حرفه خود را برآورده کنند؟ چرا صدور گواهینامه لازم است؟ آیا منجر به پیشرفت اشتغال یا افزایش جبران خواهد شد؟

2- بپرسیدکه دریافت گواهینامه های ایزو مزیت رقابتی برای شما دارد؟

آیا برنامه های صدور گواهینامه ایزو که در حال حاضر وجود دارد برای اعضای خود، سرمایه گذاری یا مشارکت مزیت رقابتی ایجاد خواهند کرد؟ چشم انداز را به عنوان بخشی از سعی خود بررسی کنید.

3. نگاهی به مدل های موفق

سعی در شناسایی برنامه های صدور گواهینامه هایی بروید که شما و عضویت شما را تحسین می کنند و مطالعه می کنید چرا آنها بسیار موفقیت آمیز هستند یا به طور گسترده پذیرفته شده اند. در مورد تفاوت بین صدور گواهینامه، مدارک تحصیلی، اعتباربخشی و ثبت نام حرفه ای بدانید. درک ویژگی هایی که برخی از برنامه ها را مورد احترام قرار می دهند – و ارزیابی اینکه آیا آنها مورد نیاز عضویت شما هستند.

4.تیم بررسی تشکیل گواهینامه تشکیل دهید

آیا تنها یک گروه کوچک از سازمان شما مسئول دریافت گواهینامه ایزو است؟ از واحدهای مختلفسازمان خود بپرسید که به چه دلیل سازمان شما می خواهد ، گواهینامه ایزو را دریافت کند و آیا ارزش آن را به عنوان یک سرمایه گذاری می دانند؟

5. از کجا گواهینامه ایزو دریافت کنیم

این با نظرسنجی اعضا آغاز می شود، اما باید شامل سازمان های وابسته و کارفرمایان صنعت نیز باشد. آیا صدور گواهینامه مورد نیاز گروه های متحد در بازار شما چیست؟ آیا آنها گواهینامه را به عنوان یک دستاورد حرفه ای ارزش افزوده تشخیص خواهند داد؟

6. هزینه ها را محاسبه کنید

درک هزینه های واضح و هزینه های پنهان برای ایجاد یک برنامه صدور گواهینامه ضروری است. نه تنها سرمایه گذاری مالی در حال انجام، بلکه سرمایه گذاری مورد نیاز کارمندان و زمان داوطلب برای شناسایی تدارکات و پیگیری گواهینامه ها.

آیا می توانید منابع خود را در 3-5 سال آینده سرمایه گذاری کنید تا برنامه به دست آید و به لحاظ مالی کافی باشد؟ طرح گواهینامه شما باید یک تعهد جامع 3 ساله باشد که شامل مفاد در بودجه، زمان کارکنان و منابع داوطلبانه شما باشد.

7. توسعه یک طرح کسب و کار

ابتکارات جدید باید از درآمد جدید بدست آید. منابع تامین مالی بذر برای ایجاد زمینه برای صدور گواهینامه چیست؟ چه کسی استراتژیک صنعت، دولت یا شرکای آموزشی شماست؟ اگر جدی در مورد صدور گواهینامه هستید، تیم، بودجه و حسابدهی را به گونه ای ایجاد کنید که فضای اصلی خود را به عنوان یک سازمان نابود نکنید و یا آسیب نبینید.

8. بسط زمان

ساختن یک برنامه صدور گواهینامه بدون تاریخ انتشار در ذهن و یا در مسیر سریع، ناخوشایند است. بهترین روش این است که فازهای قابل کنترل را با اهداف افزایشی که قابل دستیابی است، توسعه دهیم. یک برنامه واقع بینانه را که با منابع انسانی و مالی در دسترس است، بسازید.

در صورتی که با مشتریان خود این موضوعات را مطرح نمودید و با آن ها به توافق رسیدید می توانید جهت اخذ نمایندگی ایزو در ایران با دفتر Q.C.B در تهران تماس بگیرید.
همکاران ما مدارک لازم جهت عقد تفاهم نامه همکاری را در اختیار شما قرار خواهند داد و ر صورتی که صلاحیت شرکت شما به تایید دفتر تهران و ایتالیا رسید ، می توانید به عنوان همکار با ما مشارکت نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.