رفتن به محتوا

اخذ نمایندگی ایزو

خانه » وبلاگ » اخذ نمایندگی ایزو
اخذ نمایندگی ایزو

اخذ نمایندگی ایزو

اخذ نمایندگی ایزو در ایران امکان پذیر هست؟

سال های اخیر و پس از اعمال تحریم ها علیه ایران ارتباط با شرکت های خارجی بسیار سخت و دشوار شده است. بسیاری از شرکت های فعال در اروپا به دلیل ترس از اعمال تحریم توسط خزانه داری ایالت متحده امریکا از همکاری با شرکت های ایرانی امتناع کرده و یا فعالیت خود را ایران متوقف کرده اند و از اعطای نمایندگی به ایران صرف نظر کرده اند.

این موضوع شامل شرکت های فعال در زمینه ممیزی و ثبت گواهینامه های بین المللی ایزو ISO هم گردیده است و شما می توانید به راحتی و با استفاده از چند کلیک از اعتبار گواهینامه های خود مطلع شوید که ایا این گواهینامه ها ثبت واقعی شده اند یا خیر( برای استعلام گواهینامه خود می توانید با ما در ارتباط باشید)

اخذ نمایندگی ایزو

شرکت Q.C.B ITALIA که تحت سازمان اعتباربخشی ACCREDIA فعالیت می نماید تمامی فعالیت های خود را بدون در نظر گرفتن تحریم ها و به صورت منظم انجام می دهد که این موضوع باعث گردیده است شرکت های معتبری در ایران نسبت به دریافت گواهینامه از شرکت Q.C.B ITALIA راغب گردند.
در این راستا مدیریت شرکت در ایران تصمیم دارد که با شرکت های مشاور و موسسات آموزشی فعال در سیستم های مدیریتی همکاری خود را گسترش داده و با مطابق با خط مشی شرکت نسبت به عقد تفاهم نامه های همکاری در استان های مختلف اقدام نماید.

اخذ نمایندگی ایزو

برای اخذ نمایندگی ایزو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از نحوه عقد این همکاری ها آگاهی داشته باشند.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

1 دیدگاه

  1. با عرض سلامو احترام چگونه میتوانیم نمایندگی ایزوهای آموزشی را داشته باشم


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.