مشاوره ایزوReviewed by مدیریت سایت on Jun 12Rating:

مشاوره ایزو

مشاوره ایزو و خدمات صدور گواهینامه چیست:

امروزه گواهینامه های ایزو 9001 برای تأمین استانداردهای بین المللی استاندارد شده است. صدور گواهینامه ISO 9001 شرکت ها را قادر می سازد تا با ارائه گواهینامه ایزو 9001 برای جذب مشتری جدید اقدام کنند و یا شرکت ها را در مشارکت پروژه های جدید یاری نمایند.

 

آیا شرکت شما نیاز به مشاوره ایزو دارد؟

برای انتخاب مشاور باید وسواس داشته باشید. انتخاب یک مشاور خوب باعث می شود که سیستم شما چابک – سریع  و قابل تغییر با توجه به شرایط روز و بازار باشد.

مطمن باشید که هزینه ای که بابت داشتن یک مشاور کاربلد پرداخت می کنید به زودی جبران خواهد شد و نتایج پیاده سازی صحیح استانداردهای ایزو شما را شگفت زده خواهد کرد.

تدوین صحیح دستورالعمل ها و رویه های کاری  شامل تمام اطلاعات، فرم ها و روش هایی که شرکت شما برای صدور گواهینامه ISO 9001 مناسب نیاز دارد، جز الزامات خدمات یک مشاور می باشد.

 

چگونه مشاور ایزو را انتخاب کنید

اگر سازمان شما دنبال یک بازدهی قوی تر می باشد بی شک استقرار یک سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 یک سرمایه گذاری با ارزش است.

اگر در میان کارکنان خود فرد مسلطی به نحوه تدوین و پیاده سازی استاندارد ایزو 9001 ندارید می توانید با انتخاب مناسب یک فرد یا تیم مشاوره ای در کنار خود همراه نمایید تا سیستم کیفیت جدید خود اجرا نمایید و به طور مداوم آن را حفظ و نگهداری کنید.(نکته ای متاسفانه بسیاری از شرکت ها پس از دریافت گواهینامه ایزو  آن را نادیده می گیرند )

 

داشتن مشاور به ویژه برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​که ممکن است بودجه ای برای استخدام یک مدیر کیفیت با تجربه نداشته باشند ، بسیار مفید می باشد.

اگر شما به دنبال روش ارزان تر برای کسب گواهینامه ایزو 9001 هستید، پیدا کردن یک مشاور توانا می تواند به معنای تفاوت بین داشتن یک سیستم مدیریت کیفیت QMS صرفا به منظور رعایت الزامات و یا داشتن یک سیستم کیفیت که ارزش افزوده ی  فوق العاده ای را برای سازمان شما به ارمغان خواهد آورد ، می باشد.

 

بدون تردید دلایل نامحدود برای پیروی از گواهینامه های ایزو وجود دارد. با این حال، اگر می خواهید واقعا از وضعیت گواهینامه خود بیشترین بهره را ببرید، مهم است که مزایای استفاده از یک مشاور متخصص در اجرای ایزو 9001 را در نظر بگیرید.

 

مزایا استفاده از مشاور ایزو عبارتند از:

عملیات کسب و کار روزانه خود را با بهره وری بالا انجام دهید

رضایت مشتریان خود را با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بهتر افزایش دهید

با ایجاد یک شهرت که کیفیت را برآورده می کند، در بازار خود یک مزیت رقابتی کسب کنید

بهبود فرآیندهای خود و افزایش بهره وری مستمر با پیاده سازی یک سیستم QMS سفارشی

کاهش هزینه های مربوط به محصولات معیوب و بازده

افزایش اعتبار با نام تجاری و سهم بازار از طریق ارتباط با ISO

بهینه سازی فرآیندهای داخلی و ارتباطات در سراسر زنجیره عملیاتی تمام فرمان خود

تقویت اعتماد بین سازمان خود و پایه مشتری موجود شما

افزایش پاسخگویی بین تمام سطوح مدیریت

 

ما در هر نقطه از جهان به کمک شما می آیم تا بتوانیم کیفیت مدیریت مداوم خود را با سیستم ممیزی و دوره های آموزشی مکمل بررسی کنیم تا بتوانید ما را در عمل ببینید قبل از اینکه تصمیم بگیرید

 

 

صدور گواهینامه ایزو

آکادمی آموزشی

دانستی های ایزو