رفتن به محتوا

ISO 9004 : 2018 – اسرار موفقیت کسب و کار

خانه » گواهینامه های ایزو » ISO 9004 : 2018 – اسرار موفقیت کسب و کار

ISO 9004 : 2018 اسرار موفقیت کسب و کار در استاندارد جدید ISO

متوسط عمر کسب و کارها در حال کاهش است، اما برخی از آنها در حدود سال ها موفق بوده اند. چگونه می توانم در یک دنیای به سرعت در حال تغییر شناور بمانم؟ یک استاندارد جدید منتشر شده برای کمک به آن است.

در سال 2027، میانگین شرکتی که در استاندارد( Standard & Poor’s 500 Index (S & P 500( شاخص 505 سهام صادر شده توسط 500 شرکت بزرگ که دارایی های بازار حداقل 6/1 میلیارد دلار است) تنها به مدت 12 سال باقی خواهد ماند.

طبق گفته شرکت 2018 Longevity دلایل کلیدی برای مرگ آنها، فناوری های جدید، شوک های اقتصادی، رقبا ناخوشایند و ناتوانی در پیش بینی و آماده شدن برای چالش های آینده است.

جدیدترین ایزو 9004، مدیریت کیفیت – کیفیت سازمان – راهنمایی برای دستیابی به موفقیت پایدار، رعایت اسرار و استراتژی های برخی از طولانی ترین کسب و کارهای پایدار در سراسر جهان برای کمک به سازمان های دیگر برای آماده شدن برای چالش ها، بهینه سازی عملکرد خود را در همان زمان.

چارلز کوری، دبیر کمیته ISO که این استاندارد را توسعه داده است ، گفت که این مسئله نه تنها به زنده ماندن سازمان ها کمک می کند بلکه دستیابی به “موفقیت پایدار” است.

او گفت: “اغلب شکست ها در کسب و کار به دلیل عدم سازگاری با تغییرات در بازار، رقابت یا فن آوری های جدید می باشد.”

“ایزو 9004 براساس استراتژی های موفق ، بهترین تجارب و همچنین تجربه ی برخی از موفق ترین شرکت ها در سراسر جهان به منظور راهنمایی برای هر کسب و کار، صرف نظر از اندازه یا سبک، ترسیم می کند. این شامل چگونگی پیش بینی چالش های آینده و نحوه دستیابی به یک سطح بالاتری از عملکرد در طول راه است. ”

این استاندارد نسخه تجدید نظر شده ISO 9004: 2009 است که براساس راهنمایی های قبلی برای کمک به سازمان ها در بهبود عملکرد کلی خود با انتشار پتانسیل کامل سیستم مدیریت کیفیت خود می باشد.

گواهینامه های مرتبط

راه های ارتباطی
ازما مشاوره رایگان دریافت کنید!
با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.
فرم دریافت مشاوره رایگان
با پر کردن فرم زیر کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

با پر کردن فرم درخواست گواهینامه ایزو از مشاوره تخصصی و رایگان بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

مشتریان ما

ثبت درخواست