رفتن به محتوا

درباره سازمان IAF

خانه » وبلاگ » درباره سازمان IAF

درباره سازمان IAF

کار این سازمان اعتباربخشی به مراکز ارزیابی شرکت های گواهی دهنده استانداردهای بین المللی می باشد تا اطمینان حاصل کند استفاده کنندگان از خدمات این شرکت ها ، نتایج ارزیابی هایشان دقیق و معتبر می باشد.نهاد های تأیید اعتبار در بسیاری از کشورها با هدف اولیه تضمین می شوند که سازمان های ارزیابی انطباق تحت نظارت یک سازمان معتبر قرار می گیرند.

واحدهای اعتباربخشی باعث افزایش پذیرش محصولات و خدمات در سراسر مرزهای ملی می شود، به این ترتیب چارچوبی برای حمایت از تجارت بین المللی از طریق حذف موانع فنی ایجاد می شود.

این تدارکات توسط مجمع اعتباربخشی بین المللی (IAF) در زمینه سیستم های مدیریت، محصولات، خدمات، پرسنل و دیگر برنامه های مشابه ارزیابی انطباق و همکاری بین المللی آزمایشگاه های بین المللی (ILAC) در زمینه آزمایش و بازرسی اداره می شود.

IAF سازمان جهانی اعتباربخشی ارزیابی سازگاری و سایر موسسات علاقه مند به ارزیابی انطباق در زمینه سیستم های مدیریت، محصولات، خدمات، پرسنل و سایر برنامه های مشابه ارزیابی انطباق است.

اولین کارکرد آن توسعه یک برنامه جهانی ارزیابی انطباق است که اطمینان می دهد که گواهی های صادر شده معتبر است. اعتباربخشی اطمینان کاربران را به صلاحیت و بیطرفی شرکت های گواهی دهنده فراهم می کند.

به این مطلب امتیاز دهید
گروه آموزش کیوسی‌بی

گروه آموزش کیوسی‌بی

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.