رفتن به محتوا

ممیزی کربن

خانه » وبلاگ » ممیزی کربن

ممیزی کربن

 5 چیز که می توانید برای کاهش میزان کربن خود انجام دهید

ما معتقدیم توضیح، شناسایی علت و کمک به مدیریت راه حل هایی برای کاهش تغییرات آب و هوایی برای آینده زمین و دریاچه های بزرگ ضروری است.(ممیزی کربن به شما این امکان را می دهد تا وضعیت خود را بهتر بشناسید و راهکارهای هوشیارانه را به کار گیرید)

برخی از مردم پرسیدند – چه کاری میتوانیم انجام دهیم؟ خبر خوب این است که شما می توانید با کارهای روزانه این اثرات را کاهش دهید :

پنج راه شگفت انگیز برای کاهش انتشار کربن از افراد و سازمان های که همه می خواهند به آن کمک کنند.

سوخت مصرفی خود را در حمل و نقل کاهش دهید.

حمل و نقل عمومی را بیشتر در نظر بگیرید و یا در خرید خودروی الکتریکی یا هیبریدی به عنوان وسیله نقلیه بعدی خود تمرکز کنید.

لامپهای خود را به LED ها تغییر دهید.

منبع تغذیه نوری (LEDs) منبع نور نیمه هادی هستند که دارای مزیت زیست محیطی نسبت به لامپهای فلورسنت فشرده (CFL)، حلقه های هالوژن و لامپهای معمولی رشته ای (که دیگر تولید نمی شوند)

زباله خود را کاهش دهید.

لباس های دست دوم را دور نریزید و آنها را به افراد نیازمند بدهید یا  کیسه های  و ظروف پلاستیکی را به فروشگاه مواد غذایی منتقل کنید.

مصرف محصولات خود را با بسته بندی بیش از حد و پلاستیک کاهش دهید. در نظر بگیرید بسته های فله و استفاده مجدد بیشتر را خریداری کنید. به عنوان مثال – از بین بردن خرید آب در بطری های پلاستیکی و استفاده از شیر آب فیلتر شده.

در سفرها از فنجان خود استفاده کنید ، چرا که میلیاردها فنجان “یکبار مصرف” هر ساله از بین می روند.

یک جنگل، پارک ، فضای سبز و یا یک تالاب را بازسازی کنید.

پاکسازی زمین ها از جمله درختان و تالاب ها باعث کاهش دی اکسید کربن در جو می شود.

درختان با استفاده از آن در طول فرایند فتوسنتز، دی اکسید کربن را از جو حذف می کند و همچنین اکسیژن را به عنوان یک محصول جانبی آزاد می کند. درختان حدود 10 ساله تخمین زده می شود که حدود 48 پوند CO2 در سال سالانه بخورند

خاک های تالاب نیز به عنوان غبار کربن عمل می کنند. طبق گزارش ماهانه 2009، تالابها در بین 300 تا 700 میلیارد تن کربن ذخیره می کنند.

استفاده موثر از آب.

آب را به عنوان یکی از منابع طبیعی گرانبها و به ضرورت حمایت همه جانبه ما در نظر می گیریم. ما می توانیم همه چیز را در مورد چگونگی صرفه جویی در مصرف آب از مصرف دوش کوتاه و یا هدر رفت آن در هنگام شستشو لباس و ظروف و مسواک زدن ها فکر کنیم

ممیزی کربن در سازمان شما

شرکت در دوره های آموزشی   QCB ITALIA می تواند به سازمان و افراد سازمان شما کمک نماید تا علاوه بر کاهش قابل توجه  هزینه های انرژی ، نقش و مسئولیت اجتماعی خود را برای آینده فرزندانمان افزایش دهیم.

به این مطلب امتیاز دهید
گروه آموزش کیوسی‌بی

گروه آموزش کیوسی‌بی

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.