رفتن به محتوا

گواهینامه بین المللی برای مشاورین املاک

خانه » وبلاگ » گواهینامه بین المللی برای مشاورین املاک
گواهینامه بین المللی برای مشاورین املاک

گواهینامه مدیریت کیفیت و رضایت مشتریان برای مشاورین املاک

عضویت و منافع انحصاری برای موفقیت مشاورین املاک

هیچ صنعت و شغلی ثابت و بدون تغییر نیست. به این معنی که تغییرات هر روزه در همه جا اتفاق می افتد به خصوص در بازار املاک و مشاورین املاک.
املاک مطمئنا مستنثی نیستند. برند شدن در املاک یک اولویت است. گستره پایگاه دانش ما اجازه می دهد یک لیست بسیار جامع از خدمات به مشاورین املاک ارائه کنیم.

برای اینکه جز اولین مشاورین املاکی باشید که دارای گواهینامه مدیریت کیفیت بین المللی می باشد با ما در تماس باشید.

ما شما را در راستای مفاهیم تاثیر گذار و جهانی مشاوره در صنعت املاک راهنمایی می کنیم تا مشتریان شما با اطیمنان بیشتری از خدمات شما استفاده نمایند.
در این راستا موارد ذیل سرلوحه کار صدور گواهینامه بین المللی قرار خواهد گرفت:

اخلاق
آنالیز مالی
تجزیه و تحلیل تصمیم گیری
قانون مالیات
ارزیابی اموال
تحلیل بازار برای سرمایه گذاری تجاری
تجزیه و تحلیل وضعیت
مذاکرات املاک تجاری

گواهینامه ISO برای مشاورین املاک

هدف ما ارائه هماهنگی در کیفیت
جهت متمایز شدن از سایر رقبا در صنعت مشاوره املاک ، تمرکز دقیق بر اخذ گواهینامه ایزو در راستای موارد فوق میتواند بسیار مفید باشد. سری ISO 9000 مجموعه ای از استانداردهای مدیریت کیفیت و تضمین کیفیت است. این استانداردها به مواد، محصولات، فرایندها و خدمات اعمال می شود. علاوه بر این، استانداردها یک چارچوب کلی برای هر صنعت فراهم می کنند؛ آنها صنعت خاص نیستند.

شرکتی که دارای سیستم مدیریت کیفیت (QMS) است “تایید شده” به ایزو 9000 نشان داد که دارای QMS مستند شده در محل است و آن را به طور مداوم استفاده می شود. سری ISO 9000 بر پیشگیری از مشکلات و نیازهای مشتریان تأکید دارد. استانداردهای ایزو 9000 برای همه شرکت های بزرگ یا کوچک اعمال می شود، چه در خدمات و چه در ساخت.

کیفیت به ویژگی های ترکیبی از خدمات اشاره دارد که به توانایی آن در تامین نیازهای مشخص شده کمک می کند. فرایندهای تضمین کیفیت باید نیازهای مصرف کننده را با نیازهای ارائه دهنده خدمات تعادل سازد، اما مصرف کننده قضاوت نهایی کیفیت است. فرایندی که کیفیت آن به دست می آید، تضمین کیفیت نامیده می شود. تضمین کیفیت شامل روش های کنترل کیفیت، برنامه های کیفیت و سایر سازوکارها می باشد.

شرکت های مشاوره املاک بزرگی در دنیا صاحب این گواهینامه شده اند . برای مثال در دبی

DJ Investments شرکت پیشرو و سرمایه گذاری در بازار مالی دبی، اعلام کرده است که شرکت املاک دبی Investments Real Estate موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت شده است.

گواهینامه ایزو، دریافت شده ، به رسمیت شناختن مدیریت کیفیت و ارزیابی سازمانی در توسعه املاک و مستغلات، خرید و فروش املاک و مستغلات، اجاره و مدیریت اموال شخصی و خدمات نگهداری اموال .

عبید محمد السلامی، مدیر کل گفت: گواهینامه ISO 9001 برای حمایت عمده از فرایندها و سیستم های شرکت در راستای استانداردهای بین المللی در بخش املاک و مستغلات است.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

1 دیدگاه

  1. سلام گواهینامه املاک میخواستم راهنمایی کنید ممنون


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.