رفتن به محتوا

هزینه گواهینامه ایزو

خانه » وبلاگ » هزینه گواهینامه ایزو

هزینه صدور گواهینامه ایزو

هزینه صدور گواهینامه ایزو بسته به اندازه و پیچیدگی سازمان شما متفاوت است و اینکه آیا شما در حال حاضر برخی از عناصر سیستم مدیریت را در اختیار دارید.

معمولا برای یک سازمان درخواست کننده گواهینامه ایزو ، سه گزینه وجود دارد:

اول: با خواندن و تفسیر استاندارد، همه چیز را خودتان (مستندات، آموزش، و غیره) ایجاد کنید.

شما کسب و کار خود را بهتر از هر کسی می دانید اما وقت لازم برای ایجاد صدها صفحه مستندات و آموزش را دارید؟

دوم : از اسناد و برنامه های موجود در دیگر سازمان ها الگو برداری کرده و متاسب با سازمان خود این اسناد را ایجاد نمایید و سازمان خود را آموزش دهید.

برای شرکت های بسیار کوچک، شما می توانید کارکنان خود را آموزش داده و یک سیستم مدیریت مناسب ایجاد نمایید . اما برای آموزش در شرکت های بزرگتر ما در کنار شما خواهیم بود.

سوم: استخدام یک مشاور ایزو برای تکمیل کل پروسه

شما می توانید با استفاده از تجارب یک مشاور خوب در زمان و هزینه های اضافی صرفه جویی کنید.بعضی افراد فکر می کنند استفاده از مشاور یک هزینه اضافی برای سازمان می باشد در صورتیکه عدم آشنایی با اجرای سیستم و استفاده از آزمون و خطا ، قطعا هزینه های بیشتری را به مجموعه اعمال می کند. به قول معروف : آدم خسیس همیشه مجبور میشه 2 بار غذا بخوره….

گروه آموزش کیوسی‌بی

گروه آموزش کیوسی‌بی

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.