رفتن به محتوا

سازمان CONFINDUSTRIA VENEZIA

خانه » وبلاگ » سازمان CONFINDUSTRIA VENEZIA

  سازمان CONFINDUSTRIA VENEZIA  چیست؟

یکی از اعتبارنامه های  شرکت  ما  CONFINDUSTRIA می باشد که در مطالب ذیل به تعریف درباره ی این سازمان می پردازیم.

CONFINDUSTRIA یک انجمن اصلی است که از شرکت های تولید و خدمات در ایتالیا تشکیل می شود با عضویت اختیاری بیش از 150000 شرکت از هر اندازه است و مجموعا   5438513 نفر   را شامل می شود.

هدف این انجمن تضمین اهمیت مرکزی شرکت‌ها, محرک توسعه اقتصادی ، اجتماعی و مدنی ایتالیا است. سرمایه گذاران با نمایندگی از شرکت‌ها و ارزش‌های آن‌ها در موسسات همه سطوح ، به رفاه اجتماعی و پیشرفت کمک می‌کنند و از این دیدگاه خدمات متنوع، کارآمد و مدرن را تضمین می‌کند.

ارزش افزوده CONFINDUSTRIA ناشی از شبکه آن است: یک دفتر مرکزی در رم، 218 اتحادیه محلی و تجاری و از سال 1958 یک هیئت در بروکسل، که اهمیت استراتژیک خود را در طول سال ها دیده است و اکنون یک معیار برای کل سیستم اقتصادی ایتالیا در اتحادیه اروپا است.

184 نفر در ستاد رم و 13 نماینده در بروکسل کار می کنند و متوسط سن آنها 42 سال می باشد.

نقطه قوت CONFINDUSTRIA VENEZIA  در منابع انسانی خود، یک دارایی استراتژیک در زمینه تغییر سریع که به سمت برتری و تخصص مدیریتی است، قرار دارد.

حرفه ای گری، شایستگی، صلاحیت ، استعداد ، ابتکار و تمایل به تغییر ویژگی های افرادی است که برای CONFINDUSTRIA کار می کنند.

مدل توسعه منابع انسانی برای ارائه فرصت‌های آموزشی تخصصی و مدیریتی  با هدف توسعه دانش و مهارت‌های فردی به منظور بهبود مستمر این سازمان طراحی شده‌است.

دوره‌های آموزشی شامل مطالعه تجربیات خارجی و کاری در موسسات اتحادیه اروپا و همچنین انجمن‌های محلی و تجاری متعلق به شبکه انجمن می‌شود.

توجه به تعادل کار- زندگی همیشه در اولویت قرار دارد. بنابراین، کارکنان VENEZIA   CONFINDUSTRIA می توانند از طرح رفاه اجتماعی بهره مند شوند که سیاست های مدیریت کار و کمک به کارکنان و خانواده هایشان را در راستای آخرین سیستم های شرکت ها شامل سیاست های مراقبت های بهداشتی و سیاست های بیمه غیر حرفه ای، بازپرداخت های مدرسه ی کودکان ، کمک هزینه تحصیلی برای کودکان و جایزه و حق الا متیاز کودک پرداخت می شود.

CONFINDUSTRIA نمایندگی اتحادیه   اروپا در   بروکسل در سال 1959 تاسیس شد و قدیمی ترین نمایندگی صنعت ایتالیا در اروپا است.

این نمایندگی نه تنها CONFINDUSTRIA را به مهمترین موسسات اتحادیه اروپا نشان می دهد بلکه فعالیت های فعال را با توجه به اقدامات قانون گذاری اتحادیه اروپا و پروژه های وجوه انجام می دهد.

فعالیت های نمایندگی در همکاری با دفتر مرکزی CONFINDUSTRIA VENEZIA  در رم انجام می شود.

فعالیت‌های اصلی این نمایندگی عبارتند از: نظارت بر لوایح قانونی و غیر قانونی اتحادیه اروپا, فعالیت اطلاعاتی در مورد به روز رسانی سیاست‌های مختلف اروپایی, فعالیت اطلاعاتی در سراسر وب سایت در مورد آخرین اخبار اتحادیه اروپا از منافع صنایع ایتالیا.

هیات نمایندگی در سراسر فعالیت‌هایش از شاخه‌های منطقه‌ای حمایت می‌کند و آن‌ها را در آخرین فرصت بودجه اتحادیه اروپا برای صنایع ایتالیا به روز نگه می‌دارد.

برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت رسمی نمایندگی در اتحادیه اروپا مراجعه کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.