رفتن به محتوا

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

خانه » وبلاگ » گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

درباره سازمان غذا و دارو

در سال 1389 یک سازمان تحت نظارت وزارت بهداشت با عنوان سازمان غذا و دارو ایران تشکیل گردید . یکی از نهادهای مستقر در این سازمان وظیفه ممیزی و بازرسی شرکت های فعال در زمینه صدور گواهینامه ایزو را دارد که پس از بررسی مستندات و توانمندی های شرکت نسبت به تایید شرکت های صادر کننده گواهینامه ایزو اقدام می نماید.لازم به ذکر می باشد شرکت Q.C.B ITALIA در لیست این سازمان برای ممیزی و صدور گواهینامه ایرو با تایید سازمان غذا و دارو قرار دارد.

هدف سازمان غذا و دارو:

هدف از تشکیل این سازمان حفظ و ارتقا سلامت جامعه و عموم مردم در هنگام استفاده از فراورده‌های دارویی- آرایشی بهداشتی و مواد خوراکی می باشد.

وظایف سازمان غذا و دارو :

از جمله وظایف این سازمان می توان به نظارت در هنگام تولید ، بررسی و ممیزی منجر به صدور پروانه بهداشتی برای محصولات دارویی و خوراکی همچنین نظارت دقیق بر ورود محصولات خارجی می باشد.
تهیه و تدوین تمامی دستورالعمل های مرتبط با نظارت و کنترل بر مواد غذایی آرایش و بهداشتی با این سازمان می باشد.
در این راستا برنامه هایی برای نظارت بر مواد دارویی، غذایی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی، بیولوژیک، شیر خشک، تجهیزات، اقلام و ملزومات پزشکی مصرفی و غیرمصرفی و اقلام بسته‌بندی و اسباب‌بازی تدوین شده است.

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

ادارات كل سازمان غذا و دارو:

تجهیزات و ملزومات پزشکی
فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل
بازرسی و پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی
فناوری اطلاعات و سامانه‌های سلامت
امور بین‌الملل، فرآورده‌های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی
روابط عمومی و سخنگويی و امور دارو و مواد

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

شرکت Q.C.B ITALIA شرکت مورد تایید سازمان غذا و دارو در زمینه صدور گواهینامه های مرتبط با صنایع غذایی و دارویی می باشد. این تاییدیه بیانگر این موضوع می باشد که گواهینامه های صادر شده از طرف این شرکت مورد تایید این سازمان می باشد.

این همکاری با سازمان غذا و دارو سبب گردیده تا شرکت های معتبری همچون مزمز – لبنیات و بستنی پاک – تلاونگ – آرین طعم  و … گواهینامه های خود را شرکت Q.C.B ITALIA دریافت نمایند.

گواهینامه های بین المللی مرتبط با صنایع غذایی و دارویی

دریافت گواهینامه های مرتبط با صنایع غذایی و دارویی نیازمند تلاشی مضاعف در راستای استقرار الزامات قانونی و بین المللی می باشد. از جمله این گواهینامه ها می توان به ISO 22000 – گواهینامه GMP – گواهینامه HACCP –  گواهینامه SFBB – گواهینامه HALAL حلال و FDA اشاره نمود.

جهت دریافت گواهینامه های مذکور با ما در ارتباط باشید.

گروه آموزش کیوسی‌بی

گروه آموزش کیوسی‌بی

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.