رفتن به محتوا

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

خانه » وبلاگ » گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو
صدور گواهینامه ایزو با تاییدیه سازمان غذا و دارو کشور

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

درباره سازمان غذا و دارو

در سال 1389 یک سازمان تحت نظارت وزارت بهداشت با عنوان سازمان غذا و دارو ایران تشکیل گردید . یکی از نهادهای مستقر در این سازمان وظیفه ممیزی و بازرسی شرکت های فعال در زمینه صدور گواهینامه ایزو را دارد که پس از بررسی مستندات و توانمندی های شرکت نسبت به تایید شرکت های صادر کننده گواهینامه ایزو اقدام می نماید.لازم به ذکر می باشد شرکت Q.C.B ITALIA در لیست این سازمان برای ممیزی و صدور گواهینامه ایرو با تایید سازمان غذا و دارو قرار دارد.

هدف سازمان غذا و دارو:

هدف از تشکیل این سازمان حفظ و ارتقا سلامت جامعه و عموم مردم در هنگام استفاده از فراورده‌های دارویی- آرایشی بهداشتی و مواد خوراکی می باشد.

وظایف سازمان غذا و دارو :

از جمله وظایف این سازمان می توان به نظارت در هنگام تولید ، بررسی و ممیزی منجر به صدور پروانه بهداشتی برای محصولات دارویی و خوراکی همچنین نظارت دقیق بر ورود محصولات خارجی می باشد.
تهیه و تدوین تمامی دستورالعمل های مرتبط با نظارت و کنترل بر مواد غذایی آرایش و بهداشتی با این سازمان می باشد.
در این راستا برنامه هایی برای نظارت بر مواد دارویی، غذایی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی، بیولوژیک، شیر خشک، تجهیزات، اقلام و ملزومات پزشکی مصرفی و غیرمصرفی و اقلام بسته‌بندی و اسباب‌بازی تدوین شده است.

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

ادارات كل سازمان غذا و دارو:

تجهیزات و ملزومات پزشکی
فرآورده‌های طبیعی سنتی و مکمل
بازرسی و پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی
فناوری اطلاعات و سامانه‌های سلامت
امور بین‌الملل، فرآورده‌های غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی
روابط عمومی و سخنگويی و امور دارو و مواد

گواهینامه ایزو با تایید سازمان غذا و دارو

شرکت Q.C.B ITALIA شرکت مورد تایید سازمان غذا و دارو در زمینه صدور گواهینامه های مرتبط با صنایع غذایی و دارویی می باشد. این تاییدیه بیانگر این موضوع می باشد که گواهینامه های صادر شده از طرف این شرکت مورد تایید این سازمان می باشد.

این همکاری با سازمان غذا و دارو سبب گردیده تا شرکت های معتبری همچون مزمز – لبنیات و بستنی پاک – تلاونگ – آرین طعم  و … گواهینامه های خود را شرکت Q.C.B ITALIA دریافت نمایند.

گواهینامه های بین المللی مرتبط با صنایع غذایی و دارویی

دریافت گواهینامه های مرتبط با صنایع غذایی و دارویی نیازمند تلاشی مضاعف در راستای استقرار الزامات قانونی و بین المللی می باشد. از جمله این گواهینامه ها می توان به ISO 22000 – گواهینامه GMP – گواهینامه HACCP –  گواهینامه SFBB – گواهینامه HALAL حلال و FDA اشاره نمود.

جهت دریافت گواهینامه های مذکور با ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.