رفتن به محتوا

مدیریت مواد مغذی(مواد غذایی و دارویی)

خانه » وبلاگ » مدیریت مواد مغذی(مواد غذایی و دارویی)

مدیریت کنترل آفات Integrated pest management

چرا مدیریت کنترل آفات: مواد غذایی، دارویی و بسته بندی داخل بطری ها همیشه باید تحت ارزیابی دائمی و مستمر قرار گیرند. زیرا برای اینکار دلیل خیلی خوبی وجود دارد. “محصولات مورد نیاز برای مصرف کنندگان ایمن بمانند“.

کنترل آفات بخشی از اولین خط دفاع در حصول اطمینان از ایمنی و کیفیت مواد غذایی و کالاهای دارویی است.مدیریت کنترل آفات دارایی یک سری از دستورالعمل هایی هست که مجموعه ای کامل ازراهنمایی ها لازم را در این خصوص ارائه می کند.

شایستگی و درک کارشناسان مجموعه Q.C.B ITALIA از این استانداردها، ممیزی ها ، ارزیابی های سایت، و اقدامات اصلاحی شما را به عنوان مدیریت پیشرفته، نوآورانه و پیشرو در تجارت معرفی می کند.برای دریافت گواهینامه این استاندارد با ما در تماس باشید.

برنامه کنترل آفات : کنترل آفات یک برنامه پیش نیاز در سیستم HACCP است. به منظور تولید کیفیت و غذای سالم، حیاتی است که تسهیلات و محصولات بدون آلودگی باشد. سیستم HACCP بدون برنامه کنترل آفات مناسب نمی تواند کار کند با این وجود، تمام کارشناسان کنترل آفات به اندازه کافی اطلاعات لازم را دارا نیستند تا اطمینان حاصل شود که گیاهان پردازش مواد غذایی با الزامات سختگیرانه HACCP به ویژه در مورد مدیریت آفات مطابقت دارند.

علاوه بر مدیریت آفات مؤثر، برنامه HACCP برنامه مدیریت آفات همراه با گزارش های دوره ای حرفه ای در مورد فعالیت های آفات، روند آلودگی، اقدامات کنترل و اثربخشی، تجزیه و تحلیل و توصیه ها است. مدیریت یکپارچه آفات برای برآوردن HACCP، FSSC 22000، AIB، BRC، SQF، و غیره برای اطلاعات بیشتر و ارائه اطلاعات در مورد چگونگی برنامه HACCP Harmful Control Humane Control خدمات خوراکی Evergreen می تواند به شما کمک کند.

سیاست کیفیت ما :

 مدیریت ارشد به طور مرتب در ممیزی ها درگیر می شود و درنتیجه استانداردهای بالایی از خدمات را در همه زمان ها حفظ می کند، این روش فعال خدمات و نظارت، سیاست های کیفیت ما را تقویت می کند.شرکتQ.C.B ITALIA متعهد به ارائه خدمات مقرون به صرفه با بالاترین استانداردهای کیفیت برای رفع نیازهای مشتریان و تمام موافقتنامه های قراردادی است.ماموریت ما این است که ارائه و توسعه کارکنان صالح، آموزش دیده و حرفه ای داشته باشیم که به طور مؤثر در طیف وسیعی از فعالیت های تخصصی فعالیت می کنند.سیستم کیفیت ما تحت نظارت مستمر و بررسی قرار خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که ما همچنان به حفظ استانداردهای بالای خود ادامه خواهیم داد.

گروه آموزش کیوسی‌بی

گروه آموزش کیوسی‌بی

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.