رفتن به محتوا

چه فناوری ها در آخرین ISO focus به ما کمک می کنند؟

خانه » وبلاگ » چه فناوری ها در آخرین ISO focus به ما کمک می کنند؟

تمرکز سازمان ایزو بر مسائل محیط زیستی

با توجه به کمبود انرژی و افزایش گرمایش جهانی، در حال حاضر کشورها توجه بیشتری به فناوری های انرژی پاک و استفاده از تکنولوژی سبز در صنعت دارند.
سازمان ISO اواخر ماه مه / ژوئن 2019 شماره ISO focus را به هر چیز پاک، سبز و پایدار اختصاص داده است.

مدیر اجرایی شورای استانداردهای کانادا، چنتال گوای در سخنرانی مقدماتی خود می نویسد: “نیاز به انطباق با شرایط آب و هوایی که در حال تغییر است، دیگر انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است. فرصتی برای نوآوری، به منظور ارائه بهترین تکنولوژی های سبز وجود دارد تا از ایجاد یک محیط زیست مقاوم اطمینان در برابر تغییرات حاصل شود .
“در حال حاضر ما این فرصت عالی را داریم تا کاری کنیم که کودکان و فرزندانمان بتوانند در حال حاضر و در آینده از دنیا لذت ببرند ( بیایید نیروها را متحد کنیم و این اتفاق بیفتد.)

آخرین ISO focus با تجزیه و تحلیل عمیق از مسائل کلیدی که بر فناوری های سبز – از آلودگی تا تغییرات آب و هوایی – و آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی از سراسر جهان، از جمله کانادا، کاستاریکا و استرالیا، را بررسی می کند.
یک رویکرد در مقاله ای در مورد راه حل های آشپزخانه های تمیز ارائه شده است که در آن پیشرفت های فن آوری باعث افزایش تعداد مدل هایی شده است که میزان انتشار گازهای گلخانه ای نسبت به مدل سنتی را کاهش می دهد.
مجله همچنین دارای فن آوری های جدید و روش های پایدار در زمینه های گسترده ای از موضوعات مانند اتومبیل های الکتریکی، بهداشت و درمان و مدیریت زیست محیطی است. کارشناسان در این زمینه، تحقیقات ارزشمند خود، دیدگاه ها و نظرات و تفسیر را برای این موضوع جالب و آموزنده به اشتراک گذاشتند.

ببینید که چگونه استانداردهای ISO از تکنولوژی های سبز پشتیبانی می کنند و با خواندن آخرین ISO focus، یک سیاره پایدار و پاکیزه را تضمین نماییم.

به این مطلب امتیاز دهید
qcb_power_user

qcb_power_user

Leave a Replay

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت Q.C.B ITALIA، یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده گواهینامه‌های بین‌المللی از ایتالیا است. این شرکت با شعار کمک به مشتریان برای افزایش بهره‌وری و با استفاده از سیستم‌های مدیریتی، فعالیت‌های مختلفی در جهت ارائه گواهینامه‌های ایزو در بخش‌های مختلف صنعتی و خدماتی انجام می‌دهد.

آخرین مطالب

برای دریافت خبرنامه QCB ایمیل خود را وارد کنید.